10
2018

Uspješno 3. izdanje Šibenskih deset i Draženove četvorke!

Napisao robert 0

Predivan dan dočekao je oko 250 trkača i trkačica koji su sudjelovali na 3. Šibenskih deset i Draženovoj četvorki. Utrke su održane 20. listopada (subota) sa startom i ciljem na šibenskoj rivi. Lijepo sunčano vrijeme postalo je već sinonim za naše utrke, a nadamo se da će se isti trend nastaviti i u idućim izdanjima Šibenskih deset i Draženove četvorke. Predivan ambijent, i gradski i morski, motivira sve sudionike, kako trkače, tako i volontere, organizatore…tako da ni dobri rezultati nisu izostali.

Jutro su otvorile dječje utrke za sve uzraste, a nakon što su najmlađi trkači završili svoj dio natjecanja, krenula je glavna utrka na 10 kilometara. Najbrži u muškoj konkurenciji bio je Tomislav Kukec (34:32), drugo mjesto zauzeo je Dražen Dinjar (34:52), dok je treći bio Neven Čorko (35:45). U ženskoj konkurenciji uvjerljivo je pobijedila Nikolina Šustić, svjetska prvakinja na 100 kilometara! Nikolina je u cilj ušla u vremenu 36 minuta i 38 sekundi, iza nje stigla je Marija Vrajić (40:13), dok je treća bila Lucija Šćur (41:34). Na Draženovoj četvorci najbrži su bili Aljaž Renko (15:09) i Ivona Zemunik (16:53).

Rezultate možete pogledati na stranici utrka.com, a bogatu fotogaleriju, kao i poseban izvještaj, donosi 3sporta.com.